top of page

Lokalgrupper

Her finner du alle aktive lokalgrupper i Changemaker. Hvis du starter en gruppe eller forandrer adresse, send en epost til post@changemaker.no.

Alta
Bergen Student
Gjøvik
Kirkenes
Logo svart.png

Alta

-

Fadder: Nilofar Nori

nori@changemaker.no

Logo_BergenStudent_svart.png

Bergen Student

Leder/kontaktperson:

Sandra Larsen

Fadder: Marte Hansen Haugan

marte@changemaker.no

Logo_Gjøvik_svart_edited.png

Gjøvik

Leder/kontaktperson:

Ragnhild Bergli

Fadder: Thomas Lyder

thomas@changemaker.no

Logo svart.png

Kirkenes (engelsk)

Leder/kontaktperson:

Sofia Prokopenko

Fadder: Thomas Lyder

thomas@changemaker.no

Logo_OsloStudent_svart.png

Oslo Student

Leder/kontaktperson: 

Ingrid Marie Ørland

Fadder: Anette Paulsberg

anette@changemaker.no

Logo_TrondheimStudent_svart.png

Trondheim Student

Leder/kontaktperson:

Birgit Sæther Åsgård

Fadder: Thea Maubach-Vindenes

thea@changemaker.no

Logo svart.png

Østfold

Leder/kontaktperson: 
Benyn Sadiq Alezairjawi

Fadder: Loke Elvegård

loke@changemaker.no

Logo_asstudent_svart.png

Ås Student

Leder/kontaktperson:

Håkon Tessem

Fadder: Marie Vistnes Hekter

marie@changemaker.no

Oslo Student
Trondheim Student
Østfold
Ås Student
bottom of page